Bioaktivní Duo slim – nejprodávanější přípravek na hubnutí v ČR


 

Bioaktivní Duo Slim založený na 24h působení. Proces spalování tuků trvá nepřetržitě během dne i noci. Všechny tři účinné látky (CLA, carnitin a zelený čaj) působí podpůrně na tělesný metabolismus tuků. Bioaktivní Duo Slim je při odstraňování tuku z problematických partií výborným pomocníkem, protože:

1. Odbourává tuky
Účinné látky urychlují spalovací proces v organismu a tím pomáhají spálit tukové zásoby, které nejenže nevypadají atraktivně, ale jsou zároveň i nezdravé.

2. Zabraňuje ukládání tuků
Současně tento doplněk stravy pomáhá zabraňovat ukládání tuků do tukových buněk. Díky tomu se snadněji vyhnete potížím do budoucna.

3. Zpevňuje svalovou hmotu
S přípravkem Bioaktivní Duo Slim spalujete více tuků (zvlášť v kombinaci s cvičením), ale zároveň také pomáháte organizmu zachovat a zpevnit svalovou tkáň.

DEN – Carnipure + zelený čaj

Carnipure, vysoce kvalitní formu l-karnitinu, a zelený čaj užívejte během snídaně, abyste organismus povzbudili k vyššímu spalování tuků a zvýšili si hladinu energie, se kterou pro vás bude snazší vyvíjet aktivitu v průběhu dne. Výzkumy ukazují, že zelený čaj zvyšuje oxidaci (spalování) tuků v organismu, pokud se užívá během jídla.Carnipure přenáší tuk do buněčných „elektráren“ (mitochondrií). Větší množství Carnipure znamená lepší oxidaci tuků a více energie.

NOC – CLA (konjugovaná kyselina linolová)

Užívání CLA během večeře pomůže organismu spalovat tuky, zatímco spíte. CLA brání ukládání tuku do tukových buněk a současně podporuje jeho spalování cs.wikipedia.org. Studie ukazuje, že suplementace CLA může zvýšit spalování tuků během spánku.

Dávkování: Dospělí 2 růžové tablety ráno a 4 kapsle večer. Kapsle i tablety užívat během jídla.

Rate this post