Taky si takhle zpomaluješ metabolismus (Důvod č.1 pro 99% lidí)


Důvod číslo 1 pro zpomalený metabolismus platí pro 99% lidí, kteří chtějí změnit svoji postavu a upravit tělesnou váhu. Možná, až ti tento důvod sdělím, tak se plácneš do čela a řekneš, „To dává smysl!“ Mluvím se spoustou lidí o výživě a tréninku a každý z nich na to má svůj určitý názor. Jsou to témata, která hýbou životem lidí a zajímají je podobně jako fotbal, politika, počasí nebo dovolená.

Člověk je od přírody, a pozoruji to i na sobě, netrpělivý tvor. Nechci čekat, chci to mít tady a teď. Možná budeš se mnou souhlasit, ale to co jde moc rychle a zdánlivě jednoduše, má špatný výsledný efekt https://cs.wikipedia.org/wiki/Proteinov%C3%A1_dieta. Myslím si, že je potřeba určitého objemu práce a přemýšlení po určitou dobu, abych dosáhl toho, co chci. Cizí jazyk se prostě nenaučím z učebnice za 1 měsíc. Je lepší používat více zdrojů než učebnici, mluvit, poslouchat, číst, atd. Část času věnovat teorii a hodně praxi, být vytrvalý a dodržovat pravidelný režim. Obdobně to podle mého názoru platí i pro redukční dietu cs.wikipedia.org.

Jaký je tedy důvod pro zpomalený metabolismus? Zeptej se ve svém okolí na návod, jak zhubnout a často uslyšíš „Nežer!“ nebo „Jsem na dietě.“ Ale právě důvodem, který zpomaluje metabolismus 99% lidí je právě chronická dieta nebo diety typu „hladovka“. Hladovka je slovo s negativní konotací. Když je něco chronické, tak to taky nezní moc pozitivně, nebo ano kterou? Když si to dám do googlu, vyskočí mi chronický spáč, chronický zánět, chronický únavový syndrom, chronický kašel, chronický začátečník….

Hladovky a nekonečné diety mají prokazatelný dlouhodobý dopad na správné fungování organismus a na hormony, které usnadňují spalování tuků. Jak si zachovat plné zdraví a využít všechny přirozené nástroje těla při poměrně těžké transformaci postavy. Jak si zachovat plné zdraví a využít všechny přirozené nástroje těla při poměrně těžké transformaci postavy

Rate this post