Zelna polevka na hubnuti


Děkujeme, že vyplníte následující údaje pro obdržení Vaší individuální bilance váhy.
Tyto informace jsou základem Vašeho ideálního indexu tělesné hmotnosti a jsou potřebné k realizaci osobní bilance váhy.
Osobní bilance váhy Vám bude zaslána na uvedený e-mail,  z tohoto důvodu Vás žádáme o uvedení platné e-mailové adresy.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů a všeobecnými obchodními podmínkami tím,
že odesílám tuto objednávku

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Kupující tímto dává prodávajícímu ve smyslu zákona č. 101/2000 S https://cs.wikipedia.org/wiki/Paleolitick%C3%A1_dieta., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění , souhlas se zpracováním osobních údajů kupujícího poskytnutých při objednání zboží. Kupující dává prodávajícímu tento souhlas na dobu neurčitou, za účelem nabídky zboží a poskytování služeb prodávajícím, a to především za účelem zpracování objednávky, dodání zboží, zasílání informací a nabídek zboží a služeb, případně jejich zpřístupnění třetí osobě výlučně za účelem plnění povinností dle kupní smlouvy. Kupující je oprávněn souhlas se zpracováním údajů kdykoliv písemně odvolat.

Kupující dává tímto zároveň prodávajícímu na dobu neurčitou souhlas s využitím jeho osobních údajů pro reklamní účely, a to především formou adresného zasílání reklamních informací a propagačních materiálů, zasíláním elektronické pošty, telefonickým nebo sms kontaktem. Kupující je oprávněn souhlas se zpracováním údajů kdykoliv písemně odvolat cs.wikipedia.org.

 

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Kupující tímto dává prodávajícímu ve smyslu zákona č. 101/2000 S., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění , souhlas se zpracováním osobních údajů kupujícího poskytnutých při objednání zboží. Kupující dává prodávajícímu tento souhlas na dobu neurčitou, za účelem nabídky zboží a poskytování služeb prodávajícím, a to především za účelem zpracování objednávky, dodání zboží, zasílání informací a nabídek zboží a služeb, případně jejich zpřístupnění třetí osobě výlučně za účelem plnění povinností dle kupní smlouvy. Kupující je oprávněn souhlas se zpracováním údajů kdykoliv písemně odvolat.

Kupující dává tímto zároveň prodávajícímu na dobu neurčitou souhlas s využitím jeho osobních údajů pro reklamní účely, a to především formou adresného zasílání reklamních informací a propagačních materiálů, zasíláním elektronické pošty, telefonickým nebo sms kontaktem. Kupující je oprávněn souhlas se zpracováním údajů kdykoliv písemně odvolat.

Rate this post